Лікарям

Головна/Лікарям

“Твій сімейний лікар” — проєкт, створений для лікарської спільноти. Разом з нею ми вже відповідаємо на поширені питання на ТБ, розказуємо про здоров’я та запобігання хворобам в ЗМІ, розробляємо освітні та роздаткові матеріали і корисні шаблони для лікарів та лікарок ПМД.

Якщо вам цікаво долучитись до спільноти — заповніть форму нижче або зв’яжіться по вказаних контактах. І обов’язково користуйтесь чудовими штуками, які ми для вас вже зробили:)

Пройдіть ввідний курс з розвитку навичок погодженої МОЗ моделі м’яких компетенцій для ПМД.

Цей курс познайомить вас із включеними в модель компетенціями та їхніми складовими, та покаже як їх розвивати. Серед них — спілкування з пацієнтами, етика та повага, управління власним часом, робота в колективі, стресостійкість, адаптивність, управління діяльністю. Курс має на меті показати, що м’які компетенції, включені в карту, задають стандарти професії і є навичками, які потрібно розвивати, на відміну від рис характеру чи вроджених здібностей.

Розпочати навчання

Дружнє спілкування лікар-пацієнт — важливе для здоров’я! У цьому розділі ми зібрали готові комунікаційні матеріали (постери, наліпки, памятки) та шаблони медичної документації. Використовуйте самі і діліться ними із колегами: завантажуйте, надсилайте, друкуйте! Це можна зробити і без погодження з нами, якщо ви не змінюватимете змісту матеріалів.

Постер Наліпка на двері Пам’ятка для пацієнта Набір стікерів Матеріали по вакцинації

Брендовані макети медичної документації

Довідка про стан здоров’я docx pdf
Довідка про щеплення docx pdf
Направлення на флюорографію docx pdf
Рецепт docx pdf
Форма 028-4/о (Направлення на госпіталізацію) docx pdf
Форма 063/о (Карта профілактичних щеплень) docx pdf
Форма 063-2/о (Інформативна згода на щеплення) docx pdf
Форма 079/о (Довідка на дитину, яка їде в дитячий заклад відпочинку) docx pdf
Форма 086-1/о (Огляд перед школою та садочком) docx pdf

А ще — встановіть стікери для більш дружньої комунікації. Оберіть стікерпак і перейдіть за посиланням з вашого смартфону.

Стікери здорової людини
Viber Telegram
Протиепідемічний стікерпак
Viber Telegram

Давай знайомитись!

Напиши нам трохи про себе, задай питання або ж запропонуй, як саме хотів би залучитись до нашого проєкту.